Wyślij zapytanie

Usuwanie i zabezpieczanie przed graffiti

Graffiti jest bardzo powszechnym sposobem niszczenia ścian budynków.
Bardzo trudno się przed nim uchronić, zwłaszcza na terenach miejskich.
Jeśli jednak zadbasz o to, by budynek na którego dobrym wyglądzie Ci zależy został dobrze zabezpieczony przed graffiti, a wcześniej całkowicie od niego uwolniony, wpłyniesz na świadomość grafficiarzy, którzy przestaną interesować się tym miejscem. Wiesz przecież doskonale, że dobrze zadbany budynek może sprawić wrażenie zaniedbanego i nieprofesjonalnego przez umieszczone na nim graffiti.

Firma B-Clean oferuje usuwanie graffiti, a także zabezpieczenie przed nim. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli posiadłości i budynków, którzy chcą zadbać o ich wygląd zewnętrzny, a także zabezpieczyć się przed ich ponownym niszczeniem.

Dlaczego warto inwestować w usuwanie niechcianego graffiti?

Ponieważ metody usuwania graffiti stosowane przez Naszą Firmę są bardzo skuteczne. Raz usunięte graffiti może się pojawić znowu, ale nie stanie się tak, kiedy budynek zostanie profesjonalnie zabezpieczony. Ta metoda jest skuteczna ponieważ umożliwia także usunięcie zabrudzeń atmosferycznych czy komunikacyjnych.

Jeśli elewacja jest odpowiednio zabezpieczona to usunięcie niechcianej ozdoby będzie bardzo szybkie i proste. Proces jest także kompletnie bezpieczny dla czyszczonej powierzchni. Usunięcie graffiti jest także ekologiczne. Jeśli odpowiednio zabezpieczysz powierzchnię budynku, usunięcie graffiti jest możliwe w ciągu 48 godzin, całkowicie bez żadnych zniszczeń czy uszkodzeń.

B-Clean oferuje metody o wiele bardziej skuteczne niż szkodliwe dla powierzchni usuwanie chemiczne czy szlifowanie. Nie wspominając o mało efektywnym zamalowywaniu graffiti.

Jak wygląda zabezpieczenie przed graffiti?

Głównym działaniem jest zabezpieczenie powierzchni preparatem AGS, nakładając go w kilku warstwach. To umożliwia stworzenie trwałej i zmywalnej powłoki ochronnej. Dzięki temu do usunięcia zanieczyszczenia wystarczy płukanie gorącą wodą pod ciśnieniem. B-Clean gwarantuje 100 procentową ochronę przez graffiti, a także całkowite jego usunięcie.

Dlaczego to się opłaca?

Dzięki zabezpieczeniu powierzchnia budynku jest konserwowana i chroniona nie tylko przed graffiti, ale także wilgocią, promieniowaniem UV czy mchem. Zanieczyszczenia są łatwe do usunięcia ponieważ nie wiążą się ze strukturą powierzchni. Dzięki zabezpieczeniu nie zostaniesz narażony na spore koszty wynikające z całkowitego remontu budynku i zniszczonej jego części. Usuwanie wodą pod ciśnieniem jest także o wiele tańsze niż usuwanie chemiczne. Poza tym dzięki takiemu zabezpieczeniu korzysta także wizerunek dzielnicy, miasta czy nawet całego regionu.

Usuwamy graffiti z następujących powierzchni:

-cegła, tynk, mur, beton, kamień,
-delikatnych poliwęglanowych i plastikowych powierzchni,
-powierzchni gładkich malowanych przemysłowo.

Napisz lub zadzwoń do nas.

W 24h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl