Wyślij zapytanie

Rewelacyjny system odkurzania wszelkiego typu zanieczyszczeń na wysokości bez użycia podnośników, zwyżek, rusztowań itp. Bardzo szeroki zakres zastosowania Systemu SpaceVac pozwala na wykorzystanie go do różnego rodzaju obiektów takich jak:

  • hale produkcyjne
  • hale magazynowe
  • biura
  • oraz inne obiekty użyteczności publicznej

System SpaceVac wraz z osprzętem wykonany jest 100% ze specjalistycznego włókna węglowego, które pozwala na prace w miejscach trudno dostępnych, a także w miejscach zagrożonych wybuchem.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Dolnych Wałów 8
44-100 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest B Clean Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.