Wyślij zapytanie

Wybierając naszą firmę zyskują Państwo dostęp do usług świadczonych w sposób profesjonalny, efektywny i ekologiczny. Nawiązują Państwo współpracę z firmą, która traktuje każdego klienta indywidualnie, dopasowując się każdorazowo do jego potrzeb. Zyskują partnera, który proponuje kompleksowe usługi w szerokim zakresie.

 

Ekologia i efektywność

Naszą działalność prowadzimy mając na uwadze rosnącą liczbę klientów zainteresowanych ekologicznymi usługami utrzymania czystości. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki którym minimalizujemy wpływ czyszczenia na środowisko naturalne.

Zmniejszenie zużycia wody (nawet dziesięciokrotne) oraz minimalizacja wykorzystania lub całkowita eliminacja detergentów pozwalają nam nazywać nasze usługi neutralnymi dla przyrody. Jednocześnie, dzięki metodzie mycia parowego poprawiamy efektywność naszej pracy.

Szeroki zakres usług

Dostarczamy najwyższej jakości usług sprzątających organizacjom działającym we wszystkich branżach. Utrzymujemy czystość w obiektach użyteczności publicznej, biurach i galeriach. Sprzątamy fabryki oraz magazyny. Dbamy o domy jednorodzinne, restauracje i hotele. Utrzymujemy w czystości pojazdy mechaniczne.

W naszej pracy dążymy do doskonałości, dzięki czemu zyskujemy licznych, zadowolonych klientów. Prowadzimy działania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Mycie parowe w szczegółach

Wykorzystywana w naszej pracy technologia mycia parowego to jedna z wiodących innowacji w zakresie utrzymania czystości. Urządzenia, które ją wykorzystują (dzięki parze o wilgotności 5% i temperaturze 120 st. C podawanej pod ciśnieniem 8-10 atmosfer) potrafią poradzić sobie z każdym zabrudzeniem.

Technologia mycia parowego nie generuje ścieków. Dzięki temu, prowadząc działania w różnych warunkach, wyeliminowana zostaje potrzeba posiadania dodatkowych pozwoleń. To rozwiązanie ekologiczne i efektywne.

Nowoczesne technologie, wydajna praca

Wybór technologii, którą się posługujemy jest nieprzypadkowy. Mycie parowe w znaczący sposób wpływa na ochronę środowiska naturalnego. Urządzenia, których używamy posiadają wszelkie certyfikaty potrzebne do użytkowania w UE. Certyfikaty wydane przez stosowne instytucje są gwarancją bezpieczeństwa oraz świadczą o najwyższej jakości produktów.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, wykorzystujemy urządzenia zapewniające pełną mobilność. Realizujemy zadania u Państwa, w pełni satysfakcjonujący sposób.

Profesjonalizm i pełna współpraca

Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie każdej usługi. Szczególną uwagę zwracamy na dobór pracowników, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do naszego sukcesu. Poprzez szeroki program szkoleń stawiamy na ich odpowiednie kwalifikacje, uczciwość oraz wysoki poziom kultury osobistej.

Prosimy wypełnić poniższy formularz. Dzięki niemu dowiedzą się Państwo w jaki sposób możemy efektywniej zadbać o utrzymani czystości w Państwa firmie, organizacji lub domu.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl