Wyślij zapytanie

 

 

 

Sprzątanie budynków przemysłowych oraz hal produkcyjnych.

Budynki przemysłowe oraz hale produkcyjne muszą charakteryzować się czystością, aby pracownicy w komfortowej atmosferze mogli się skupić na aktualnym zajęciu. W trakcie prac hala produkcyjna stopniowo się brudzi, na ścianach i posadzce zaczyna się zbierać kurz oraz nieczystości będące pozostałością po: wierceniu, transporcie palet, ogumieniu samochodowym itp. Sprawny zespół korzystający z nowoczesnych technologii czyszczenia zapewni najwyższą higienę budynkowi i przygotuje go do kolejnego dnia pracy.

Technologie wykorzystywane podczas czyszczenia hal produkcyjnych

Nasza firma stosuje szereg technologii do sprzątania hal produkcyjnych, dzięki którym praca zajmuje mniej czasu, zaś czyszczone powierzchnie nie są narażone na degradację wskutek oddziaływania detergentów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń do mycia parowego, które podają parę o temperaturze 120 stopni Celsjusza przy wilgotności utrzymującej się na poziomie 5%. Dzięki wykorzystaniu pary mamy pewność, że pielęgnowana powierzchnia nie ulegnie degradacji, a fugi i elementy trudno dostępne zostaną odświeżone w takim samym stopniu, jak pozostałe części hali.

Jako, że hale produkcyjne są budynkami wysokimi, wymagają regularnego czyszczenia również na najwyższych poziomach. Nasza firma zatrudnia zespół fachowców specjalizujących się w dostępnie linowym, którzy zgodnie z normami HACCP i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wykonają nie tylko prace pielęgnacyjne, ale też remontowe takie jak: wymiana okien, malowanie ścian i elewacji, czyszczenie dachu itd.

Zakres prac

B-Clean stawia na nowoczesność, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne czyszczenie posadzek z użyciem zaawansowanych technologicznie urządzeń do mycia parowego lub mechanicznego. Dbamy o to, aby czyszczona powierzchnia tuż po zakończeniu prac prezentowała się niczym nowa. Posadzki w trakcie godzin roboczych narażone są na przyjmowanie kurzu, pozostałości po klejach, farbach i ogumieniu samochodowym. W kontakcie z wodą zaczynają zapełniać porowate części nawierzchni, co skutkuje pojawieniem się brudu i zacieków. Nasza firma stosuje najwyższej jakości detergenty, które nie posiadają substancji szkodzących środowisku. W związku z tym gwarantujemy, że po zakończonej pracy posadzki będą lśniły niczym nowe!

Tuż po posadzkach, najbardziej narażone na zabrudzenia pozostają okna. Nasi specjaliści od dostępu linowego zadbają o ich czystość, co z pewnością wpłynie na poczucie komfortu wśród pracowników. Zadbana, dobrze wyglądająca hala będzie wizytówką dla szefa firmy, co z pewnością przełoży się na jego odbiór przez nowych klientów.

Z pozostałych usług B-Clean oferuje również kompleksowe przygotowanie hali do kolejnego dnia pracy. Nakładają się na to: odkurzanie pomieszczeń socjalnych, szatni, usuwanie zabrudzeń będącymi pozostałościami po zakończonej pracy, czyszczenie mebli, sprzętów, komputerów oraz wszelkich urządzeń będących elementami wyposażenia hali produkcyjnej.

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

My wysprzątamy Ci halę, a Ty skup się na biznesie.

Czysta hala nie tylko zwiększy efektywność Twoich pracowników, ale będzie wizytówką dla klientów i osób, które chcą się u Ciebie zatrudnić. Decydując się na współpracę z B-Clean możesz być pewien, że podejdziemy do Twojego zlecenia w sposób indywidualny i w ciągu 24 godzin przygotujemy pełen zakres prac wraz z kosztorysem. Sprawdź nasze referencje, porównaj je z innymi i zaufaj profesjonalistom!

Szczegółowa oferta czyszczenia hal produkcyjnych

Na naszą ofertę składają się usługi typu:

– odkurzanie hal produkcyjnych,

– bieżące czyszczenie posadzek (maszynowe lub ręczne),

– parowe mycie posadzek oraz elementów trudno dostępnych (fugi),

– ręczne lub maszynowe doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni,

– mycie okien w technologii dostępu linowego,

– mycie okien z wykorzystaniem rusztowania lub podnośników,

– usuwanie zabrudzeń po substancjach bitumicznych: smary, oleje, kleje, ślady po oponach, asfalcie,

– mycie i czyszczenie elewacji (zewnątrz i wewnątrz),

– odkurzanie, mycie, czyszczenie stref nad taśmami produkcyjnymi,

– prace odświeżające, np: malowanie,

– usuwanie plam będących pozostałością po farbach,

– mycie i dezynfekcja pomieszczeń zgodnie z normami HACCP,

– mycie i dezynfekcja urządzeń zgodnie normami HACCP,

– Inne prace z zakresu utrzymania czystości (na życzenie klienta).

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Dolnych Wałów 8
44-100 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest B Clean Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.