Wyślij zapytanie

Renowacja posadzek poprzez szlifowanie i polerowanie

Żywotność posadzek w ogromnej mierze zależy od jej traktowania i częstotliwości czyszczenia. W halach produkcyjnych i zakładach mechanicznych są one narażone na codzienny kontakt z substancjami żrącymi, benzyną, olejami, substancjami bitumicznymi, ogumieniem oraz kurzem wraz z pyłem. Nieregularne czyszczenie i doczyszczanie posadzek nieuchronnie prowadzi do ich degradacji, co może doprowadzić do konieczności ich renowacji. B-Clean posiada wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pierwotnej struktury i wyglądu posadzek, dlatego marząc o ładnej, zadbanej i przede wszystkim czystej nawierzchni warto skorzystać z naszych technik renowacji.

Na czym polega szlifowanie i polerowanie posadzek?

Jedną z najbardziej wydajnych, a przy tym ekonomicznych metod odnowy posadzek jest ich szlifowanie wraz z polerowaniem. Pozwala na odzyskanie dawnego wyglądu nawierzchni i zabezpiecza ją na przyszłość. Nasza firma przy okazji prac szlifierskich często stosuje techniki polimeryzacyjne. Dzięki temu nie tylko zabezpieczamy posadzkę, ale chronimy przed nadmiernym zużyciem w przyszłości. W halach produkcyjnych i obiektach, gdzie panuje ciągły ruch posadzki ulegają degradacji każdego dnia. Zmienia się ich struktura, stają się podatne na przyjmowanie substancji rżących, które uaktywniają się pod wpływem wilgoci (np: po myciu) i nieuchronnie prowadzą do uszkodzenia ich połączeń (w przypadku betonu będą to wiązania cementu z piaskiem).

Poprzez szlifowanie usuwamy minimalną, górną część nawierzchni, której nie da się doczyścić mechanicznie, ani przy pomocy środków chemicznych. Następnie czyścimy nawierzchnię i przechodzimy do implementacji środków ochronnych. Na ostatnim etapie polerujemy całą posadzkę, zapewniając jej nowy, choć równie często – pierwotny wygląd. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych urządzeń do mycia parowego lub pod ciśnieniem. Stosujemy obojętne dla środowiska środki czystości i przez długi czas po finiszu prac monitorujemy stan nawierzchni.

Komfort, energia i ochota do pracy!

Regularne, cykliczne czyszczenie i doczyszczanie posadzek różnego rodzaju zapewnia stałe poczucie komfortu. W halach produkcyjnych ma ono znaczenie, gdyż pracownicy przebywający w czystym otoczeniu będą mieli większą ochotę do pracy. Czyste wnętrze i zadbana posadzka świadczy również o samej firmie, która swój status w branży powinna podkreślać w ten sposób. B-Clean posiada wieloletnie doświadczenie w szlifowaniu i polerowaniu wszystkich rodzajów posadzek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i poszczególny rodzaj nawierzchni traktujemy w sposób dedykowany i z zastosowaniem dedykowanych urządzeń / środków czystości.

 

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

 

Szczegółowa oferta szlifowania i polerowania posadzek

 

Na naszą ofertę składają się usługi:

– mycie i sprzątanie posadzek różnego rodzaju: betonowych, kamiennych, laminowanych i z płytek (gresowych);
– czyszczenie zabrudzeń będących pozostałościami po substancjach bitumicznych i żrących;
– doczyszczanie posadzek;
– mechaniczne lub ręczne doczyszczanie posadzek;
– szlifowanie posadzek z betonu, płytek, lastryko i przemysłowej;
szlifowanie posadzek oraz schodów lastryko i granitowych;
– polerowanie posadzek wszystkich rodzajów;
– polimeryzacja posadzek i ich konserwacja na przyszłość;
– mycie posadzek z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych lub parowych;
– utrwalanie efektu poprzez implementację środków do ochrony posadzek;
renowacja posadzek i schodów kamiennych;
– wszelkie prace mające na celu doczyszczenie i konserwację posadzek.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl