Wyślij zapytanie

Odśnieżanie dróg dojazdowych na terenach fabryk, biur, osiedli mieszkaniowych

W szerokim zakresie usług Firmy B-Clean znajduję się również odśnieżanie. Dzięki dbaniu o odpowiednie zabezpieczenie dróg dojazdowych i chodników możesz zapewnić sobie, jak również swoim pracownikom, czy mieszkańcom wspólnot mieszkaniowych komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się podczas zimowych opadów atmosferycznych.

B-Clean dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz doświadczeniu jest w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług.
Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji publicznych, osiedli mieszkaniowych, szkół czy marketów.
Dotrzymujemy terminów oraz zapewniamy atrakcyjne ceny naszych usług.
Jak odśnieżamy?

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi możemy wykazać się wysoką skutecznością i niezawodnością. Odpowiednia konserwacja i dbałość o sprzęt gwarantuje, że jesteśmy gotowi do wykonania zlecenia w każdej chwili.

Nasz sprzęt jest bardzo zróżnicowany, dlatego wykonujemy odśnieżanie w różnych warunkach i na różnych powierzchniach. Posiadamy sprzęt gotowy do odśnieżania dużych powierzchni, a także małych i trudniej dostępnych. Dzięki naszemu sprzętowi z powierzchni usuwany jest nie tylko śnieg, ale także lód.

Tego nie jest w stanie zrobić nawet najbardziej wytrwały pracownik, którego zadaniem jest odśnieżanie powierzchni. Dlatego wynajęcie naszej firmy jest najlepszym rozwiązaniem. Zapewniasz wygodę i bezpieczeństwo swoim pracownikom i mieszkańcom.

Odśnieżanie jako obowiązek

Pamiętamy o tym, że odśnieżanie i utrzymanie czystości na chodnikach należy do obowiązków właścicieli przyległych nieruchomości. Jeśli więc nie chcesz być odpowiedzialny za ewentualny wypadek spowodowany zaśnieżonym i zlodowaciałym chodnikiem, skorzystaj z usług naszej firmy.

Kompleksowa usługa

Dzięki kompleksowej usłudze zapewniamy odśnieżenie dróg dojazdowych na terenach fabryk, biur, osiedli mieszkaniowych. Zapewniamy bezproblemowy dojazd do pracy i domu. Już nigdy więcej Twoi pracownicy oraz mieszkańcy osiedla nie będą musieli radzić sobie z trudami zimy w pojedynkę.
Po zakończeniu odśnieżania posypujemy nawierzchnię solą, piaskiem lub innym środkiem – zgodnie z ustaleniami ze zleceniodawcą, dzięki czemu niemożliwe będzie wpadnięcie w poślizg poruszając się pieszo czy prowadząc samochód.

Odśnieżanie w B-Clean uzależnione jest od wielkości powierzchni, stopnia trudności, sposobu odśnieżania i terminu realizacji.
Zapewniamy także odśnieżanie abonamentowe.

Cechuje nas szybka interwencja dzięki dużym możliwościom kadrowym i sprzętowym reagujemy bardzo szybko na wezwanie.

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług.
Szczegółowa oferta dotycząca odśnieżania dróg dojazdowych na terenach fabryk, biur, osiedli mieszkaniowych.

Na naszą ofertę składają się usługi typu:

– odśnieżaniu ręcznym lub mechanicznym,
– posypywaniu solą, piaskiem lub innym środkiem – zgodnie z ustaleniami ze zleceniodawcą,

– usuwanie zlodowaceń i sopli z dachów i zadaszeń

Rozpoczęcie odśnieżania występuje w kilka godzin od wystąpienia intensywnych opadów śniegu.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl