Wyślij zapytanie

Odśnieżanie chodników i parkingów

Przestrzeń przed obiektami ma spore znaczenie dla właścicieli, ponieważ im wyższy poziom ich czystości, tym poważniej odbierana jest firma / instytucja państwowa. W przypadku nowoczesnych przedsiębiorstw, szkół oraz obiektów państwowych zima jest okresem nadmiernych prac odśnieżających. B-Clean od początku swojej działalności oferuje profesjonalne, terminowe oraz detaliczne odśnieżanie parkingów wraz z chodnikami im przylegającymi / będącymi częścią obiektu.

W jaki sposób odśnieżamy parkingi oraz chodniki?

Do prac odśnieżających stosujemy rozwiązania zarówno ręczne, jak także mechaniczne. Stawiamy przede wszystkim na terminowość. Współpracując z firmami oraz instytucjami państwowymi zapewniamy odśnieżony podjazd, parking oraz chodnik na godzinę lub dwie przed rozpoczęciem pracy. B-Clean posiada zaplecze techniczne, logistyczne oraz sprzętowe. Korzystamy z nowoczesnych odśnieżarek i dla utrzymania efektu czystych chodników wraz z parkingami implementujemy specjalne substancje rozpuszczające lód. W trakcie odśnieżania kładziemy nacisk na bezpieczeństwo higieny pracy, dlatego każda usługa jest nadzorowana przez odpowiednie osoby.

Dlaczego warto postawić na B-Clean?

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i przede wszystkim – rzetelnych ludzi! Odśnieżanie parkingów, chodników i podjazdów to zadanie odpowiedzialne, dlatego każdy nasz kontrahent może liczyć na słowność oraz terminowość z naszej strony. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia i znając anomalie pogodowe naszego kraju jesteśmy do dyspozycji również w trakcie śnieżyc lub nawałnic. Stosujemy obojętne dla otoczenia substancje do rozpuszczania lodu, które nie posiadają w składzie czynników toksycznych. W związku z tym nie będą ingerować z podeszwami, ogumieniem samochodowym i kołami wózków dziecięcych. Cechuje nas również dbałość o detale i kultura pracy. Zawsze dbamy o to, aby w odróżnieniu od konkurencji odśnieżać całe powierzchnie, a nie tylko linie służące do „w miarę” komfortowego spaceru.

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

Szczegółowa oferta dotycząca odśnieżania parkingów i chodników

Na naszą ofertę składają się usługi:

– odśnieżanie chodników,
– odśnieżanie parkingów,
– odśnieżanie podjazdów przed obiektami,
– usuwanie lodu z nawierzchni,
– odśnieżanie schodów i platform dla osób niepełnosprawnych,
– odśnieżanie ręczne przy pomocy łopat,
– odśnieżanie mechaniczne przy użyciu odśnieżarek (quady, duże pojazdy do odśnieżania),
– prace interwencyjne w związku z anomaliami pogodowymi,
– wszelkie prace odśnieżające.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl