Wyślij zapytanie

Specjalistyczne mycie wysokociśnieniowe

Nie wszystkie zabrudzenia da się usunąć z wykorzystaniem klasycznych środków chemicznych. Niektóre nawierzchnie wymagają specjalistycznego sprzętu, który pod sporym ciśnieniem przywróci im odpowiedni wygląd oraz strukturę. B-Clean to zespół profesjonalistów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi technikami będą w stanie przywrócić blask Waszym nawierzchniom, co z pewnością wpłynie na zwiększenie komfortu pracy!

Na czym polega mycie wysokociśnieniowe?

Budynki przemysłowe są ciągle narażone na zabrudzenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kurz, drobinki pyłu, lakiery, substancje bitumiczne i ślady po oponach to zabrudzenia, które trudno usunąć tradycyjnymi metodami bez uszkodzenia nawierzchni. Nasza firma korzysta z nowoczesnych urządzeń do mycia parowego oraz wysokociśnieniowego (od 1500 do 2500 bar) czym gwarantuje błyskawiczne przywrócenie nawierzchni do jej pierwotnego stanu. Nasze prace przeprowadzane są zarówno wewnątrz budynku, jak również na wysokościach. Zatrudniamy doświadczonych alpinistów, którzy poprzez dostęp linowy mogą w krótkim czasie wyczyścić elewację, dach budynku lub pozostałe obiekty znajdujące się na miejscu.

Z troski o środowisko korzystamy z nowoczesnych środków czystości, które nie posiadają szkodliwych substancji aktywnych. W związku z tym gwarantujemy, że pielęgnowana nawierzchnia nie zostanie w żaden sposób zdegradowana, naruszona i nie ucierpi jej odporność.

Zakres prac

B-Clean wykonuje mycie wysokociśnieniowe na powierzchniach betonowych, tynkach, elewacjach, kamieniach oraz na wysokościach. Poprzez analizę zabrudzeń i dobór odpowiedniej techniki czyszczenia jesteśmy w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia, tj: pozostałości po smarach, wykwity, graffiti, różnego rodzaju zaprawy budowlane oraz ślady po smole i ogumieniu. Przy okazji realizacji wszystkich usług skrupulatnie dbamy o bezpieczeństwo higieny pracy. Wyróżnia nas mobilność, elastyczność oraz zaplecze sprzętowe i logistyczne.

Bo czystość świadczy o Tobie!

Powodem, dla którego osoby prywatne oraz firmy powinny zainteresować się usługami mycia wysokociśnieniowego jest wizerunek. Zadbana elewacja, pachnące czystością wnętrze istotnie wpłynie na odbiór Waszej osoby w oczach znajomych / klientów. Przy regularnym korzystaniu z naszych usług możecie być Państwo pewni, że czystość na nowo zdefiniuje lub umocni Wasz wizerunek w oczach innych!

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

Szczegółowa oferta mycia wysokociśnieniowego

Na naszą ofertę składają się usługi:

– czyszczenie posadzek betonowych,
– mycie elementów kamiennych,
– usuwanie zabrudzeń będącymi pozostałościami po substancjach bitumicznych,
– usuwanie śladów po farbach, klejach, smole i zaprawach budowlanych,
– mycie wysokociśnieniowe zabrudzeń atmosferycznych,
– mycie elewacji szklanych,
– mycie elewacji (klinkierowych, z blachy falowanej, tynkowych)
– mycie okien,
– czyszczenie parowe na wysokościach,
– mycie wysokociśnieniowe na wysokościach,
– czyszczenie dachów,
– pozostałe usługi z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych / parowych.

 

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl