Wyślij zapytanie

 

 

Mycie i dezynfekcja urządzeń zgodnie z normami HACCP

 

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) jest to system zapewniający bezpieczeństwo żywności, który pozwala na zidentyfikowanie i kontrolowanie wszelkich zagrożeń odnoszących się do jej bezpieczeństwa i jakości.

System ten, ma zastosowanie w przypadku producentów i dystrybutorów żywności.

HACCP został stworzony jako narzędzie, które poprzez odpowiedni stały monitoring pozwala podnieść standard i jakość działania przedsiębiorstwa.

Aby zapewnić należyte wdrożenie systemu i mieć pewność że mycie, dezynfekcja oraz bieżące utrzymanie czystości urządzeń,  jest przeprowadzane prawidłowo – zgodnie z wszelkimi wytycznymi i normami, proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie:

Mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń zgodnie z normami HACCP

 

Ponieważ HACCP jest systemem specyficznym dla danego przedsiębiorstwa, indywidualnie należy rozpatrywać charakter każdej działalności oraz przebiegających tam procesów produkcyjnych.
Zespół B-Clean po zapoznaniu się z Państwa branżą i zakresem usług, opracuje harmonogram i zakres przeprowadzanych prac, z uwzględnieniem podmiotu mycia, sposobu mycia oraz częstotliwości prowadzenia zabiegów mycia, dezynfekcji i sterylizacji.

Fachowa kadra korzystająca z profesjonalnych i certyfikowanych urządzeń przeprowadzi sprawnie i rzetelnie proces mycia i dezynfekcji w Państwa firmie, zakładzie produkcyjnym lub magazynowym.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą i usługami świadczonymi przez B Clean Group Polska sp. z o.o.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl