Wyślij zapytanie

Maszynowe i ręczne doczyszczanie posadzek

Posadzki są najbardziej narażonymi na zabrudzenia częściami obiektów. Zwłaszcza w halach produkcyjnych otoczone są kurzem, opiłkami i różnego rodzaju substancjami, często żrącymi. Ich pielęgnacja powinna być priorytetem dla każdego przedsiębiorcy, który chce zapewnić nie tylko ładną halę, lecz również maksymalny poziom komfortu wśród współpracowników. B-Clean oferuje maszynowe i ręczne doczyszczanie posadzek z pozostałości, teoretycznie niemożliwymi do usunięcia, a także ich konserwację i prace mające na celu przywrócenie ich wyglądu do pierwotnej firmy.

Na czym polega maszynowe i ręczne doczyszczanie posadzek?

Termin „doczyszczanie” odnosi się do prac mających na celu przywrócenie posadzek do ich pierwotnego wyglądu, gdy inne metody pielęgnacji nie zdają egzaminu. W halach produkcyjnych, warsztatach i serwisach ogumienia posadzki są narażone nie tylko na zbieranie się kurzu, lecz również substancji bitumicznych, smarów, olejów, paliwa i substancji toksycznych. Nie można zapominać również o obuwiu, które przenosi do wewnątrz elementy z otoczenia i często są to kamyki, błoto lub resztki po jedzeniu. Nasza firma bazuje na profesjonalnym sprzęcie, który w formie myjek ciśnieniowych lub urządzeń do mycia parowego mogą zmaksymalizować efekty doczyszczania. Stosujemy nowoczesne środki chemiczne, które są obojętne dla człowieka oraz środowiska. W przypadku zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach staramy się ręcznie je usuwać stosując przy tym odpowiednie techniki.

B-Clean posiada wieloletnie doświadczenie w doczyszczaniu wszystkich rodzajów posadzek. Przed rozpoczęciem prac udajemy się do klienta na oględziny i zbieramy informacje o substancjach, które prowadzą do zabrudzeń lub uszkodzenia struktur posadzek. Nie tylko doczyszczamy, ale też konserwujemy, by zapewnić długotrwały efekt. Jesteśmy przy tym mocno elastyczni, a wszystkie nasze prace są nadzorowane przez specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo higieny.

Jakie zabrudzenia czyścimy?

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie doczyścić posadzki z każdego rodzaju zabrudzeń. W przypadku najbardziej trudnych plam nasze prace mogą trwać dłużej, lecz ma to związek z substancjami, które wykorzystujemy do pielęgnacji. Jako, że nie posiadają one składników żrących ani toksycznych, czas ich rozkładu, a zatem czyszczenia może się nieco wydłużyć. Korzystamy z nowoczesnych maszyn do doczyszczania, a są to myjki ciśnieniowe i urządzenia do mycia parowego. Podchodzimy indywidualnie do każdej nawierzchni i stosujemy dedykowane środki czystości do konkretnych ich rodzajów. Posadzki betonowe najczęściej czyścimy maszynowo, zaś laminowane lub osadzone na bazie kamienia – ręcznie.

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

Szczegółowa oferta maszynowego i ręcznego doczyszczania posadzek

Na naszą ofertę składają się usługi:

– doczyszczanie posadzek betonowych,
– doczyszczanie posadzek z kamienia, laminatu oraz płytek,
– doczyszczanie fug i zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach,
– maszynowe i ręczne doczyszczanie posadzek,
– usuwanie najtrudniejszych plam: z oleju, smarów, klejów i substancji bitumicznych,
– usuwanie plam będących pozostałościami po ogumieniu, tworzyw sztucznych i paliw,
– konserwacja doczyszczanych nawierzchni,
– zabezpieczenie posadzek specjalistycznymi środkami przeciwko substancjom żrącym,
– szlifowanie posadzek,
– wszelkie prace mające na celu doczyszczenie posadzek.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl