Wyślij zapytanie

 

Maszynowe doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni.

Trudny do usunięcia brud to nic prostszego dla B-Clean. Maszynowo doczyszczamy silnie zabrudzone powierzchnie. Usuwamy brud z posadzek warsztatów, nawierzchni wodoodpornych, powierzchnie w zakładach przemysłowych, przemyśle spożywczym, a także każdych innych, które są wysoce odporne na mycie ręczne. Posadzki ze względu na charakter obiektów w których się znajdują, narażone są na silne zabrudzenia, bardzo trudne do usunięcia bez użycia specjalistycznych maszyn. Galerie pełne klientów, setki samochodów przemieszczających się po podjazdach i warsztatach, a także różnego rodzaju zabrudzenia w przemyśle stanowią problem dla posadzek, których wygląd traci na tak dużym i częstym eksploatowaniu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze B-Clean wyczyści nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. W sposób indywidualny dobieramy środki oraz metody czyszczenia, by zapewnić jak najlepsze efekty.

Co zapewniamy?

Ze swojej strony zapewniamy wysokim profesjonalizm, najlepszą jakość, kompleksowość, wykwalifikowaną kadrę, wieloletnie doświadczenie, a także elastyczność, efektywną organizację, korzystną cenę i przede wszystkim – zaufanie. Doczyszczamy miejsca pokryte plamami po klejach, betonie, farbach, gumach do żucia, śladach oleju samochodowego, olejach, smarach, a także plamy powstałe w wyniku codziennego stosowania.

Jesteśmy w stanie zapewnić usługi, dzięki którym zatrudnianie osób specjalnie przeznaczonych do utrzymania czystości będzie zbędne. Uchronisz się od zatrudniania takich osób, martwienia się składkami ZUS, urlopami czy ich absencją. B-Clean zapewni Ci najwyższą jakość usług w naprawdę bardzo korzystnej cenie. Podejdziemy do problemu kompleksowo, dokładnie tak jak skonstruowane są nasze usługi.

Jak przebiega proces gruntownego czyszczenia?

Proces czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni rozpoczynamy od podstaw. Pozbywamy się wszystkich zanieczyszczeń stałych, a kolejno nakładamy na powierzchnię specjalnie przeznaczony preparat chemiczny. Jest to bardzo ważny element pozbywania się zabrudzeń. Następnie szorujemy posadzkę (mechanicznie oraz ręcznie, dla uzyskania najlepszych efektów). Ostatnim etapem jest neutralizowanie nałożonego środka chemicznego. Jest to niezwykle istotne ponieważ środek powinien przestać oddziaływać jak najszybciej po zakończeniu prac.

Napisz lub zadzwoń do nas

W 24h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług.

Szczegółowa oferta dotycząca maszynowego doczyszczania zabrudzonych powierzchni.

Na naszą ofertę składają się usługi typu:
-czyszczenie płytek PCV oraz linoleum,
-czyszczenie hal, sklepów, obiektów publicznych, marketów,
-czyszczenie posadzek betonowych i gresowych,
-czyszczenie posadzek garażowych i maszynowych,
-czyszczenie posadzek żywicznych i polimerowych.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl