Wyślij zapytanie

 

 

Czyszczenie i polimeryzacja posadzek

 

Czysta i zadbana posadzka jest istotnym elementem każdego wnętrza.
Nasza firma oferuje wysokiej jakości czyszczenie i polimeryzacje posadzek, tak aby Twoje wnętrza zawsze prezentowały się schludnie i efektownie.

 

Firma B-Clean wykorzystuje urządzenia renomowanych marek, jak również wysokiej jakości polimer, które zapewniają wysokie standardy świadczonych przez nas usług. Terminowość i efektywność to nasze główne zalety. Swoje usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, placówkom publicznym jak i przedsiębiorcom.

Na czym polega polimeryzacja posadzek?

Polimeryzacja posadzek to inaczej akrylowanie podłóg, którego nadrzędnym celem jest zabezpieczenie posadzki przed nadmiernym zużyciem. Warto jednak zaznaczyć, że czynność ta ułatwia również utrzymanie pomieszczenia w czystości oraz gwarantuje wysoką ich estetykę. Dokładniej polimeryzacja jest to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenie posadzki. Sam proces zaczyna się od maszynowego doczyszczania powierzchni tak, aby usunąć pozostałości starej warstwy zabezpieczającej. Potem kiedy podłoga wyschnie, nakłada się odpowiednio dobraną warstwę polimeru, który po wyschnięciu zostaje wypolerowany tak, aby utwardzić powłokę posadzki.

Czemu warto akrylować?

Przede wszystkim tak zabezpieczona podłoga będzie nam dłużej służyła. Powierzchnia poddana polimeryzacji jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto brud nie wnika w strukturę podłogi, która również będzie posiadać cechy antypoślizgowe i antystatyczne. Dodatkowo poprawia się ogólny efekt wizualny wnętrza.

Ofertę czyszczenia i polimeryzacji posadzek kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, supermarketów, szkół, banków, urzędów miast, hoteli, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalną Kadrę i zaplecze sprzętowe.

Sprawdź nasze referencje.

Dbamy o BHP naszych pracowników, oraz odpowiednie zabezpieczenie miejsc  w których prowadzone są prace.

Zapoznaj się z  naszą ofertą usług z zakresu czyszczenia i polimeryzacji podłóg

– czyszczenie posadzek (maszynowe i ręczne);
– mycie parowe;
– maszynowe lub ręczne czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni;
– maszynowe zamiatanie powierzchni;
– zabezpieczanie posadzek powłokami polimerowymi;
– czyszczenie posadzek epoksydowych;
– usuwanie zabrudzeń po substancjach bitumicznych, asfalcie, smole, lepiku;
– usuwanie plam z farb, olejów, sadzy itp;
– konserwacja czyszczonych powierzchni;
renowacja posadzek i schodów kamiennych;
– czyszczenie płytek gresowych.

 

Zastanawiasz się jaki zakres prac zlecić?  Czy potrzebujesz jedynie wyczyszczenia posadzki, czy może również konserwacji i zabezpieczeniem powłokami polimerowymi?
Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług.

 

 

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Dolnych Wałów 8
44-100 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest B Clean Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.