Wyślij zapytanie

Czyszczenie, konserwacja wszelkiego rodzaju posadzek

W każdym budynku przemysłowym, domu i biurowcu czyste posadzki są odzwierciedleniem właścicieli. Regularne pielęgnowanie nawierzchni wpływa na komfort osób przebywających lub pracujących w budynku. Nasza firma od początku swojej działalności oferuje kompleksowe czyszczenie i konserwowanie posadzek z wykorzystaniem nowoczesnych technik oraz sprzętu. Kładziemy nacisk na to, aby czyszczona nawierzchnia powróciła do pierwotnego wyglądu, lecz nie korzystamy z substancji chemicznych, które mogą je naruszyć. Z troski o środowisko wykorzystujemy substancje, które mają obojętny wpływ na otoczenie, a ponadto zwiększają efekt wizualny posadzek.

Czyszczenie posadzek

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym czyszczeniu wszystkich rodzajów posadzek. Bazując na nowoczesnych urządzeniach do mycia parowego lub pod wysokim ciśnieniem jesteśmy w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Nie straszne są nam pozostałości po substancjach bitumicznych, ogumieniu samochodowym, smarach, klejach oraz farbach. Stosujemy nowoczesne środki czyszczące, które nie tylko pielęgnują nawierzchnię, lecz „wyciągają” brud również ze struktury posadzki. W przypadku miejsc od lat zaniedbanych, takich, które teoretycznie wydają się niemożliwe do wypolerowania stosujemy maszynowe doczyszczanie polegające na przywróceniu nawierzchni do pierwotnego wyglądu poprzez zestaw najbardziej wydajnych środków czyszczących.

B-Clean oferuje czyszczenie zarówno mechaniczne, jak również ręczne. W przypadku miejsc trudno dostępnych (wąskie fugi, elementy z klinkieru) posiłkujemy się specjalistycznymi narzędziami. Nasze usługi skierowane są do wszystkich rodzajów posadzek: betonowych, kamiennych, laminowanych oraz pozostałych.

Konserwacja posadzek

Zespół naszych ekspertów dba o długotrwały efekt czystości tuż przy finiszu prac. Stosujemy specjalistyczne środki ochrony nawierzchni, które nie tylko nadają jej blasku, ale gwarantują wyższą odporność na przyleganie kurzu i pyłu będącego pozostałością po pracach / remontach. Konserwujemy posadzki ręcznie lub mechanicznie i kładziemy nacisk na detale. W przypadku wykrycia przez nas drobnych usterek, ubytków poszczególnych elementów nawierzchni, staramy się je naprawić celem zmaksymalizowania efektów prac.

Napisz lub zadzwoń do nas. W 24 h wykonamy wycenę usługi i doradzimy najlepszy zakres rozwiązań i usług

Szczegółowa oferta czyszczenia i konserwacji posadzek

Na naszą ofertę składają się usługi:

– mycie i czyszczenie posadzek;
– ręczne lub mechaniczne doczyszczanie posadzek;
– usuwanie przebarwień z nawierzchni;
– usuwanie plam po farbach i substancjach aktywnych;
– usuwanie zabrudzeń będących pozostałościami po substancjach bitumicznych (kleje, smoła, lakiery);
– mycie wysokociśnieniowe;
– stosowanie technologii parowej;
– polerowanie i szlifowanie posadzek;
– konserwacja wszystkich rodzajów posadzek;
szlifowanie posadzek oraz schodów lastryko i granitowych;
– polerowanie i zabezpieczenie posadzek;
renowacja posadzek i schodów kamiennych;
– wszelkie prace z zastosowaniem obojętnych dla otoczenia środków chemicznych.

Kontakt

B Clean Group Polska sp. z o.o.
ul. Tulipanów 57
44-152 Gliwice

kom. +48 604539364
kom. +48 786817037
biuro@b-clean.pl